У Балаклійській громаді відновлено 13 амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів

09.08.2023 17:49 Балаклія

У Харківській області частково відновлено Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я України.

Медзаклад складається з 36 амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, які обслуговують мешканців двох територіальних громад – Балаклійської та Савинської. 

Через російську агресію з 36 амбулаторій та  фельдшерсько-акушерських пунктів Балаклійського медцентру було пошкоджено 19. Зокрема, були розбиті покрівля, дахи, вікна, двері, стеля та надвірні будівлі тощо.

Зараз завдяки спільним зусиллям партнерів та благодійних організацій вдалося замінити вікна та здійснити поточний ремонт. Загалом відновлено повністю або частково 13 амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

Нині Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги функціонує та надає медичну допомогу мешканцям області. Отримувати медичні послуги у закладі можуть понад 33 тисячі мешканців району. 

Загалом у Харківській області повністю відновлені 60 об’єктів медзакладів, ще 134 – відновлені частково. 

Нагадаємо, Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері у місті Ізюм Харківської області, яка зазнав значних руйнувань внаслідок ракетних ударів і авіанальотів, отримала компʼютерний томограф.

Також нагадаємо, що у Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області курсує соціальний автобус.

Раніше ми писали, що у деокупованій Балаклії відновлює роботу АТБ.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.