У центрі Балаклії сапери знайшли 40 протипіхотних мін «Пелюстка» (відео)

23.03.2023 14:19 Балаклія
Скрін з відео Скрін з відео

У центрі міста Балаклія Харківської області під час обстеження території сапери виявили 40 одиниць протипіхотних мін ПФМ-1 «Пелюстка».

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Балаклійської міської військової адміністрації, боєприпаси знайшли біля супермаркету «Посад».

«Наголошуємо, що на сьогоднішній день є велика небезпека потрапляння на вибухонебезпечний предмет навіть у центрі міста. Будьте дуже уважні та обережні! Не наближайтеся до ВНП! Повідомляйте про такі знахідки рятувальників (101) або поліцію (102)», – йдеться у повідомленні.

Що робити, якщо ви знайшли невідомий предмет, дивіться у відео на YouTube-каналі «Слобідський край».  Про алгоритм дії при виявленні вибухонебезпечних предметів розповів начальник кафедри піротехнічної та спеціальної допомоги Національного університету цивільного захисту України Олександр Шевчук.

Нагадаємо, нещодавно у місті Балаклія відкрився перший Клас безпеки для дітей. Під час занять діти навчилися правил безпеки та способів надання домедичної допомоги, а також дізнаються про корисну інформацію стосовно пожежної та мінної безпеки.

 Раніше ми писали, що у місті Балаклія станом на зараз функціонують 13 укриттів.

Нагадаємо також, що у віддалені села Балаклійської громади для надання адмінпослуг виїжджає «мобільний ЦНАП».

Головні новини  Балаклія читайте на нашому сайті.