Вінницькі лікарі-волонтери провели прийоми у селах Балаклійської громади

26.01.2023 11:16 Балаклія
Лікарі з Вінниці провели прийоми пацієнтів у селах Лозовенька та Шевелівка Балаклійської громади Харківської області, які постраждали від російської агресії.

Про це повідомляє пресслужба Балаклійської міської ради, передає «Слобідський край».

За 2 дні роботи лікарів на прийомі було до 100 людей.

«Літні люди та люди з обмеженими фізичними можливостями Харківщини місяцями живуть без належного доступу до медицини. Відсутність транспорту та нормальних доріг, страх, викликаний періодичними обстрілами, мінами в селах, ще більше порушує доступ людей до медичної допомоги. Тож жителі двох сіл мали можливість потрапити на прийом до гінеколога та терапевта, отримати консультацію та відповіді на всі питання», -– йдеться у повідомленні.

Балаклійська громада. Прийом лікарів з Вінниці

Також для потреб жителів сіл були передані засоби гігієни для дорослих та немовлят, милиці та крісло колісне для людей з обмеженими можливостями.

Раніше ми писали, що нещодавно за допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус

Нагадаємо також, що на деокупованих територіях Харківської області працюють Балаклійський, Ізюмський, Шевченківський та Дергачівський підрозділи ДМС.

Також у Балаклійській, Савинській та Донецькій громадах Харківської області відновили газопостачання для 95 % мешканців, які повернулися до регіону. Наразі тривають роботи з підключення домоволодінь у декількох населених пунктах.

Головні новини Балаклія читайте на нашому сайті.