Донецька громада на фестивалі вуличної їжі зібрала понад 170 тисяч гривень на ЗСУ

08.12.2022 14:21 Донець
До фестивалю вуличної їжі "DONETS STREET FOOD FEST" у Донецькій громаді долучилися місцеві мешканці.

Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник Донецької громади Анатолій Наздрачов, фестиваль вуличної їжі пройшов 4 грудня на Центральній площі селища Донець.

– Ми навіть не очікували, що буде такий фурор. Було дуже приємно, що наші люди прийшли й взяли участь у цьому заході. Їжу продавали за суто символічну ціну, мінімальна ціна за страву була 20 гривень. А зібрали ми з продажу 97 тисяч 012 гривень. Ще 80 тисяч гривень було надано від первинної профспілкової організації Донецької селищної ради. У нас були різноманітні розваги, патріотичні пісні, лотереї, розіграші, просто кажучи, було дуже весело та корисно, – розповів “Слобідському краю” Анатолій Наздрачов.

Фестиваль вуличної їжі у селищі Донець

"DONETS STREET FOOD FEST"

За словами Анатолія Наздрачова, фестиваль вуличної їжі проводили у "прохідному місці", аби не створювати великого скупчення людей.

– Але люди настільки вже скучили за святами, що музика їх тягнула немов магніт до нашого фестивалю. Вони були настільки щасливі побачитися одне з одним офлайн. Ми не очікували, що буде так багато відвідувачів. Тим паче на вулиці стояв мороз, – зазначив очільник Донецької громади.

В організації заходу взяли участь Андріївський, Пришибський, П'ятигірський та Шебелинський старостинські округи, освітяни, діти і батьки, а також місцеві кав'ярні та кафе. Усі зібрані на фестивалі вуличної їжі "DONETS STREET FOOD FEST" гроші були перераховані до БО «Благодійний фонд Сергія Притули». А після закінчення фестивалю найактивнішим учасникам видали дипломи.

Допомога ЗСУ від Донецької громади

– Було б дуже добре, якщо до такої акції приєдналися інші громади нашої області. Перевірено нами – такий захід не тільки допомагає ЗСУ, а й посилює бойовий дух наших жителів, – зазначив Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов.

Донецька громада провела фестиваль вуличної їжі

Раніше ми писали, як Донецька громада пережила перші місяці війни та з якими проблемами зіткнулася. Також у Донецькій громаді продовжили маршрут соціального автобуса, а жителям пошкоджених домівок видаватимуть одноразову грошову допомогу від селищної ради.