На Барвінківщині відкрили Алею пам’яті, збирають кошти на ЗСУ, плетуть маскувальні сітки

11.09.2023 11:20 Барвінкове
Фото: Барвінківська МВА Фото: Барвінківська МВА

У Барвінківській громаді Ізюмського району Харківської області відкрили Алею пам’яті. Так барвінківці вшанували пам’ять земляків, які загинули за свободу і незалежність України. Одночасно з цим вони допомагають армії коштами і маскувальними сітками.

Про це медіа «Слобідський край» розповів Барвінківський міський голова Олександр Бало.
 – Підготовку до облаштування Алеї пам’яті в центральному міському парку ми розпочали ще навесні. Встановили стійки з металопрофілю, звернулись до вдів та батьків загиблих з проханням підібрати якнайкращі фотографії хлопців. Про офіційну дату відкриття Алеї не розголошували з міркувань безпеки, але люди самі дізнавались і йшли, щоб покласти квіти на поличку біля фотографії, запалити свічку, – розповідає міський голова.
Батьки одного із полеглих звернулись до міськради встановити біля його портрета прапор бойової частини, в якій він воював. Їхнє прохання було задоволене.  
Працівники Барвінківського міськвиконкому із власних заощаджень зібрали і передали на потреби Збройних сил України 17 тисяч гривень. Харківська область, Ізюмський район, вересень 2023.   
У Гаврилівському старостаті Барвінківської громади місцеві жителі від початку війни сплели понад 2 тисячі квадратних метрів маскувальної сітки. Особливу активність у цій доброчинній справі виявляють працівники Гаврилівського ліцею.

Нагадаємо, що жителям Барвінківської громади виплатили понад 4 мільйони гривень за пошкоджене майно. 

Також нагадаємо, що у Барвінківській громаді відбувся День єднання. 

Раніше ми писали, що  випускниця Барвінківського ліцею № 1 склала на 200 балів два предмети – математику та біологію. 

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут