У місті Барвінкове взялися за перейменування вулиць

20.12.2022 11:49 Барвінкове

У місті Барвінкове Харківської області почали збирати пропозиції мешканців про перейменування вулиць та провулків.

Як повідомив кореспондентці медіа “Слобідський край” міський голова Барвінкового, у старостинських округах громади вулиць, що необхідно дерусифікувати, немає. 

– У Барвінковому є в нас вулиця, яку ми затверджували раніше на перейменування. Тоді люди сказали, що вона до москви ніякого відношення немає. Утім, вулиця називається московська. Звичайно, ми не хочемо, щоб така вулиця тут була. Ще в нас є вулиця пушкінська, раніше вона не підпадала під перейменування, а зараз ми винесли і її на розгляд, – розповів очільник Барвінківської громади Олександр Бало.

За його словами у громаді немає закладів та установ, які потребують перейменування. А нові назви вулиць та провулків будуть обирати місцеві мешканці. Пропозиції приймаються починаючи з 18 грудня та протягом 60 днів.

Наразі у Барвінківській громаді продовжують усувати руйнування, що були спричинені ворожими обстрілами. Раніше ми писали, що у Барвінківській громаді розпочалась видача безкоштовних дров. Також у Барвінківській громаді відкрито Пункти Незламності та пункти обігріву.

Всі новини Барвінкове читайте на нашому сайті.