У Безлюдівці розпочали ремонтувати дорогу. Фото

23.06.2021 17:58 Безлюдівка
Фото: facebook.com/kh.ukravtodor Фото: facebook.com/kh.ukravtodor

У Безлюдівці відремонтувати ділянку дороги Р-78 Харків – Зміїв –  Балаклія – Гороховатка планують за два тижні. Про це 23 червня повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Ділянка дороги з боку Харкова до світлофора біля вулиці Кооперативної в Безлюдівці давно потребувала ремонту. Через украй поганий стан покриття тут створювалися великі затори, особливо влітку, коли багато харків’ян їдуть відпочивати на Безлюдівські озера.

У ніч з 22 на 23 червня розпочалися роботи з поточного дрібного ремонту асфальтобетонного покриття на ділянці дороги Р-78 Харків – Зміїв –  Балаклія – Гороховатка протяжністю 1,2 км у межах Безлюдівки.

Читайте також: Який вигляд має ремонт дороги Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка. Фото

Наразі відфрезеровано 270 метрів. Завдяки тому, що в селищі є вуличне освітлення, ремонтні роботи на дорозі проводяться винятково вночі, щоб не перекривати рух транспорту.

– На ділянці буде укладено два шари асфальтобетону типу Б. Тут ми маємо гарну основу – залізобетонні плити, що не потребують значного підсилення дорожнього одягу, – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

Загалом передбачається виконати такі види робіт:

  1. Фрезерування асфальтобетонного покриття;
  2. Підсилення основи дорожнього одягу;
  3. Влаштування вирівнюючого шару покриття з модифікованої асфальтобетонної суміші;
  4. Укріплення узбіч;
  5. Нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Виконує роботи ДП «Харківський облавтодор». Орієнтовно дорогу відремонтують за два тижні.