У Люботині відремонтують водогін і дороги

23.06.2021 17:05 Люботин
Фото автора Фото автора
23 червня стало відомо, що до кінця цього року в Люботині Харківської області відремонтують 2000 метрів водогону та більше 10 кілометрів місцевих доріг.

Про це повідомив Люботинський міський голова Леонід Лазуренко під час візиту до громади голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.

Обласна рада виділила 3 мільйони 600 тисяч гривень на два проєкти в Люботині. Один з них –  реконструкція водогону на 800 метрів, який забезпечить якісною питною водою близько 70 абонентів. Це як мешканці міста, так і підприємства. На іншій вулиці відремонтують 1200 метрів водопроводу.

– Проблема була в тому, що трубам більше 50 років, вони постійно виходили з ладу, були часті відключення води. Подекуди були азбестоцементні труби, – пояснює Леонід Лазуренко. – У нас є глибоководні свердловини на 800 метрів, але поки вода дійде до споживачів, вона втрачає якість. Зараз люди отримують належний тиск.

Читайте також: В Пісочині розпочинають будувати новий корпус дитсадка «Теремок»

За словами мера Люботина, із 117 кілометрів водогону, 90 – у зношеному стані. Міська рада виділила кошти на ремонт, але основну частину коштів виділила обласна рада.

Крім того, у Люботині планують капітально відремонтувати більше 10 кілометрів місцевих доріг. З місцевого бюджету на ремонт виділили близько 10 мільйонів. Ще 15 мільйонів очікують від обласного бюджету.

Автор: Тамара Кіч