Близько 100 жителів Біляївської громади отримають паливні пелети

07.03.2023 11:51 Біляївка
Фото: Біляївська сільська рада Фото: Біляївська сільська рада
У лютому 109 сімей Біляївської громади Харківської області отримали паливні пелети. Орієнтовно в березні це біопаливо завезуть ще близько 100 жителям ТГ.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила начальниця відділу соціального захисту населення Біляївської сільської ради Інна Слободенюк.

Минулого місяця 109 родин Біляївської громади отримали паливні пелети для обігріву будинків. Їх придбали для соціально незахищених категорій громади – ВПО, сімей з дітьми, малозабезпечених родин тощо. Це відбулося за підтримки Угорської екуменічної служби та громадського діяча Віталія Дарчича.

– Наразі ми продовжуємо співпрацю з Угорською екуменічною службою, яка обіцяє забезпечити ще 100 жителів нашої громади паливними пелетами. Це будуть родини, де наразі служать військовослужбовці, сім’ї, де проживають громадяни похилого віку старше 80 років, а також родини зі складними життєвими обставинами. Орієнтовно ці пелети наші мешканці отримають у березні. Ті люди, яким уже завезли це біопаливо, дуже задоволені, оскільки вони змогли заощадити на дровах і витратися на ліки чи ще щось, – каже Інна Слободенюк.

Вона зазначає, що Угорська екуменічна служба тільки закупає пелети, а доставити їх допомагають місцеві сільгоспвиробники, підприємці і депутати Біляївської сільської ради.

Нагадаємо, дев'ять Пунктів Незламності у Біляївській громаді можуть прийняти від 10 до 12 місцевих мешканців. Раніше ми писали, як підприємство з Біляївської громади допомагає військовим та переселенцям. А також небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників. А також на випадок блекауту в Біляївці навчальні заклади приймуть до 100 людей

Автор: Савелій Мякушко