На випадок блекауту у Біляївці навчальні заклади приймуть до 100 людей

15.12.2022 15:49 Біляївка
У селищі Біляївка Харківської області та інших населених пунктах громади відкрито пункти обігріву на базі навчальних закладів.

Як повідомив медіа “Слобідський край” заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак,  у навчальних закладах Біляївки та інших населених пунктів громади відкрито пункти обігріву. Школи та дитячі садки зможуть прийняти до 100 місцевих мешканців.

– У навчальні заклади ми закупили генератори на випадок надзвичайних ситуацій. Кожен такий заклад може прийняти по 100 людей. Також у навчальних закладах є матраци, на дитячі садочки та школи по 50 штук виділили. Зможемо людей там прихистити, нагодувати та відігріти, – каже Олег Приймак.

За його словами, у селах Біляївської громади немає таких будівель, під які можна було б облаштувати Пункти Незламності. Тому вони приймають менше людей, ніж пункти обігріву.

– Більшість Пунктів Незламності облаштовано в наших амбулаторіях. Там є ліжка, де можна переночувати, санвузол, кава, чай та інші необхідні предмети. Воду бутильовану туди закупили, ще є вода з колодязя та зі свердловин. Але на випадок блекауту у ПН може не вистачити місця для жителів, тоді ми відкриємо пункти обігріву в школах та садках, – зазначив заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак.

Нагадаємо, дев'ять Пунктів Незламності у Біляївській громаді можуть прийняти від 10 до 12 місцевих мешканців. Раніше ми писали, як підприємство з Біляївської громади допомагає військовим та переселенцям. А також небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників.

Більше новин про події в селищі Біляївка читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану