У навчальних закладах Біляївської громади облаштували укриття. Фото

15.06.2023 15:20 Біляївка
Фото: Біляївська сільська рада Фото: Біляївська сільська рада

У Біляївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) та Червонівському ліцеї Біляївської громади Харківської області облаштували укриття. Там зробили ремонт та закупили все необхідне: генератори, електроприлади тощо.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак.

– Ми облаштували укриття у Біляївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок), який перебуває на одній території з Біляївським ліцеєм. Укриттям користуватимуться вчителі та діти обох цих закладів. Також зробили укриття в Червонівському ліцеї. Ми виїжджали туди з представниками ДСНС, вирішили, що треба зробити, і через відділ освіти виконали певні умови, які були потрібні. Виконали ремонт: зробили два виходи, освітлення, туалет, душову, провели фільтраційну воду. Також закупили генератори, електроприлади тощо. Підготували все для можливого довготривалого перебування вчителів і дітей, – каже Олег Приймак.

Укриття в Біляївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок), Харківська область

Біляївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Облаштували укриття в Біляївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок), Харківська область

Біляївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Зробили укриття в Біляївському закладі дошкільної освіти (ясла-садок), Харківська область

Біляївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Також наразі в Біляївській громаді облаштовують ще два укриття.

– На сьогодні готуємо укриття в Закутнівському та Миронівському будинках культури. Там є пристосовані приміщення, ми їх обладнаємо, зробимо певні умови, аби там можна було нормально провести певний час. У клубах умови будуть гірші, ніж у навчальних закладах. Ми б раді всюди зробити однакові хороші умови, втім там для цього, на жаль, немає такої можливості. Ці всі укриття йдуть не як бомбосховище, а як найпростіше укриття, оскільки в сільській місцевості немає стаціонарних спеціальних бомбосховищ, – пояснив Олег Приймак.

Він зазначив, що ці укриття відкриті цілодобово, тобто ними можуть користуватися як звичайні люди, так і персонал з учнями навчальних закладів.

Укриття в Червонівському ліцеї (ясла-садок), Харківська область

Червонівський ліцей

Облаштували укриття в Червонівському ліцеї (ясла-садок), Харківська область

Червонівський ліцей

Зробили укриття в Червонівському ліцеї (ясла-садок), Харківська область

Червонівський ліцей

Нагадаємо, дев'ять Пунктів Незламності у Біляївській громаді можуть прийняти від 10 до 12 місцевих мешканців. Раніше ми писали, як підприємство з Біляївської громади допомагає військовим та переселенцям. А також небайдужі мешканці громади, працівники Біляївського сільського клубу та сільської бібліотеки навчилися виготовляти окопні свічки для українських захисників. А також на випадок блекауту в Біляївці навчальні заклади приймуть до 100 людей

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.