Близнюківську лікарню планують відремонтувати до кінця року. Фото

05.08.2021 13:35 Близнюки
У Близнюківській ЦРЛ реконструюють головний корпус та харчоблок.

Минулого року в Близнюквській Центральній районній лікарні реконструювали стаціонарне відділення. Цього року, в рамках президентської програми "Велике будівництво" взялися за реконструкцію головного корпусу і харчоблоку.

Читайте також: У Валківській лікарні відкрили нове приймальне відділення. Фото

За словами заступника генерального директора КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Миколи Глущака, наразі в головному корпусі вже замінили основні комунікації та мережі, змонтували нову вентиляційну систему, посилили перекриття між підвальним приміщенням та першим поверхом, замінили вікна та двері, проводять тинькувальні та облицювальні роботи. Але почали відновлювати приміщення із заміни та утеплення покрівлі.

Читайте також: В якому стані будівництво Чугуївського ФОКу через місяць після початку. Фото

 

- Ми демонтували стару шиферну покрівлю і всі дерев’яні конструкції на кроквовій системі і вже проводимо утеплення нового даху. Також ми відновили аварійне підвальне приміщення та укріпили його несні конструкції, - розповів виконроб будівельної організації Віталій Бугайчук.  

Будівельник наголошує, що внутрішні роботи готові вже на половину, а зовнішнє утеплення фасаду - на 80%. Щодня відновленням головного корпусу ЦРЛ займаються до 50 фахівців.

Завершити роботи планують до кінця цього року.

В оновленому корпусі, за даними Миколи Глущака, на першому поверсі буде розміщено приймальне відділення, приміщення для комп'ютерної томографії  та терапевтичне відділення.