Чому у Близнюківській громаді волонтери не встигають закривати потреби хлопців на передовій

06.06.2024 15:20 Близнюки
Такі "кікімори" плетуть у "Єдності Близнюківщини"/Фото: Анатолій Ващенко Такі "кікімори" плетуть у "Єдності Близнюківщини"/Фото: Анатолій Ващенко

У Близнюківській громаді Лозівського району діє БО БФ «Єдність Близнюківщини». Фонд допомагає передовій сітками, «кікіморами», продуктами харчування, предметами гігієни.  З настанням городнього сезону волонтери не встигають закривати потреби захисників через необхідність працювати на власних присадибних ділянках.   

Про це медіа «Слобідський край» розповів засновник БО БФ «Єдність Близнюківщини» Анатолій Ващенко.

 – Плетінням сіток і «кікімор» переважно зайняті жінки-пенсіонерки. Наразі їх покликали городи, тому наш волонтерський фронт гостро відчуває нестачу робочих рук. Попри це, ми щодня передаємо хлопцям 10-12 сіток. Днями отримали від них замовлення на 14 штук, щоб укрити ними сім танків. Уже ця потреба закрита. Є серед нашого товариства найстарша волонтерка – 84-річна бабуся, так вона шиє військовим подушки, –  розповідає засновник БО БФ «Єдність Близнюківщини» Анатолій Ващенко.

Сітки фронту від близнюківських волонтерів

Маскувальні сітки фронту від волонтерів Близнюківської громади

Сімдесят відсотків від усіх сіток і «кікімор» направляються конкретно для захисників, які вийшли із Близнюківської громади. Люди у фонді працюють абсолютно безкоштовно. Те, що донатять на «Єдність Близнюківщини», йде на закупівлю матеріалів.

Нагадаємо, що у Циркунівській громаді проходить акція «Здай картон на Дрон». Місцеві жителі можуть здати макулатуру, а на зібрані кошти придбають дрон.

Також нагадаємо, що у Донецькій громаді збирали військовим на вишиванки, а купили акумулятори.

 
  

Автор: Тетяна Чмут