У Донецькій громаді збирали військовим на вишиванки, а купили акумулятори: що сталося

20.05.2024 16:50 Донець
Військові дякують Андріївському ліцею за акумулятори/Фото: Любов Чаговець Військові дякують Андріївському ліцею за акумулятори/Фото: Любов Чаговець

Колектив Андріївського ліцею №1 Донецької громади зібрав кошти на вишиванки для захисників. Фінансову участь у зборі взяли діти, батьки та вчителі ліцею. Здійснити намір завадили самі військові. Вони попросили замість вишиванок купити їм акумулятори для дронів.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Андріївського ліцею №1 Любов Чаговець.

  – Зібрані кошти у сумі 10 000 гривень призначались на закупівлю вишиванок нашим хлопцям, а витратились на акумулятори для дронів DJI Mavic. Трохи раніше для військовослужбовців, які тримають фронт на Донецькому напрямку, всього за дві доби зібрали 16 тисяч гривень на інвекторний генератор LIFAN LF2800i-2. А на днях 5 тисяч гривень передали на EcoFlow для підрозділу, в якому боронить Харківщину наш випускник, – розповідає очільниця Андріївського ліцею №1 Любов Чаговець.

Передача для ЗСУ

Андріївський ліцей №1 відправляє чергову допомогу нашим захисникам

Освітній заклад  донатить на потреби ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення. Останній збір був приурочений до Дня вишиванки.  

Нагадаємо, що маскувальними сітками, які передала фронту Близнюківська громада,  можна накрити 25 гектарів землі.

Також нагадаємо, що жителі Куньєвської громади допомогли львів'янам закрити збір на «пікап» для ЗСУ.

 

 

Автор: Тетяна Чмут