У Близнюківській громаді відновлюють послугу з реєстрації місця проживання

13.12.2022 17:31 Близнюки

У Близнюківській громаді запрацює послуга реєстрації місця проживання, а незабаром відкриється відділення міграційної служби.

З 14 грудня у Близнюківській громаді можна буде отримати послуги з реєстрації місця проживання. Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник громади Геннадій Король, ця послуга була припинена після повномасштабного вторгнення росії. Отримати адміністративну послугу близнюківці можуть у селищному ЦНАПі (кожен день, окрім вихідних, з 08:00 до 17:00, без обідньої перерви) або у старостатах громади. Окрім того, найближчим часом у громаді поновлять роботу ДМС.

– На четвер уже заплановано зустріч з начальником відділу, будемо обговорювати питання відкриття відділення "паспортного столу". Можу сказати, що він запрацює вже скоро. Майже всі реєстри у нас вже під'єднані, залишаються останні кроки для поновлення роботи, –  розповів очільник Близнюківської громади Геннадій Король.

Нагадаємо, голова Близнюківської громади Геннадій Король повернувся з фронту та приступив до виконання своїх повноважень. Раніше ми писали про захисника з Близнюків, який потрапив у російський полон. Також у Близнюківській громаді дровами забезпечили близько 350 домогосподарств.

Більше новин про події у селищі Близнюки читайте на нашому сайті.