У Близнюківській громаді закривають одну школу

14.07.2021 17:25 Близнюки
Близнюківська селищна рада Близнюківська селищна рада
14 липня депутати Близнюківської громади Харківської області підтримали оновлений перспективний план оптимізації шкільної мережі. Відповідно до нього, цього року в громаді ліквідують Олексіївський ліцей.

Питання про оптимізацію шкільної мережі депутати Близнюківської селищної ради розглянули під час позачергової ХV сесії.

Нагадаємо, спочатку в громаді планували закрити три ліцеї – у Алісівці, Берестовому та Олексіївці, а також припинити юридичні особи ліцеїв у Садовому та Лукашівці шляхом приєднання їх до Близнюківської школи.

Читайте також: Болюча оптимізація. Чому закриваються куп’янські школи

"Проте категорична незгода людей, висловлена під час громадських слухань щодо обговорення проєктів зазначених рішень, змусила переглянути існуючий перспективний план", – повідомили в селищній раді.

Тому 14 липня депутати затвердили оновлений "Перспективний план модернізації та оптимізації закладів освіти Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2021-2022 рр."

Відповідно до нього, з 1 вересня в громаді закривають одну школу в селі Олексіївка. Нагадаємо, тут навчається 37 учнів та працює 17 учителів.

Навчальні заклади в Садовому та Лукашівці стануть філіями Близнюківського ліцею. А в селі Алісівка буде діяти тільки початкова школа.

Проте вже з 1 вересня 2022 року, відповідно до перспективного плану, у громаді ліквідують ще три школи.  Це Уплатнівський, Новонадеждинський та Берестівський ліцеї. 

Також у громаді закриють три дитсадки (Берестівський, Олексіївський та Алісівський). А на базі Добровільського та Верхньосамарського ліцеїв створять один заклад загальної середньої освіти. 

Автор: Олена Загребельна