У селищі Близнюки зібрали понад 100 тисяч гривень на квадрокоптер для ЗСУ

09.01.2023 12:49 Близнюки
У селищі Близнюки та інших населених пунктах громади з 25 грудня триває акція “Щедра кутя”.

Як розповів кореспондентці “Слобідського краю” очільник Близнюківської громади Геннадій Король, збір коштів на квадрокоптер з приладом нічного бачення для 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка подовжено до 14 січня.

– Потрібний квадрокоптер коштує близько 300 тисяч гривень. Наразі в нас зібрано понад 100 тисяч. 14 січня я разом з працівниками селищної ради, хлопчиками з музичної школи або церковноприходської школи будемо посівати, – ділиться Близнюківський селищний голова.

Геннадій Король каже, що подібні збори будуть і надалі відкриватися у громаді. Тож мешканці селища Близнюки та інших населених пунктів громади можуть надсилати гроші на "банку" або самостійно приносити готівку.

– 31 грудня я був у підрозділі, де служив і отримав нові замовлення від побратимів. Тому збори коштів у нас в громаді будуть відкриватися. Наразі ми з підприємцями збираємо гроші на навантажувальну машину для ЗСУ. Загалом, усі збори будуть відкриті для придбання саме дорогого обладнання – квадрокоптери, дрони, тепловізори, – зазначив очільник Близнюківської ТГ.

Нагадаємо, очільник Близнюківської громади повернувся з фронту 6 грудня.  А також у Близнюківській громаді відновлюють послугу з реєстрації місця проживання та скоро відкриють "паспортний стіл". Раніше ми писали, що в селищі Близнюки та інших населених пунктах громади 163 дитини отримали подарунки від Святого Миколая.

Інші новини Близнюки та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану