Таємний Миколай: 163 дитини із селища Близнюки отримали подарунки з різних країн

22.12.2022 14:49 Близнюки

У селищі Близнюки та інших населених пунктах громади 163 дитини отримали подарунки від Святого Миколая.

Як розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” селищний голова Близнюків Геннадій Король, 163 дитини громади написали листа до Святого Миколая з проханням про подарунки. Знайти виконавців дитячих побажань допомогли волонтери «Легенда Поділля». Особливість благодійників полягає в тому, що вони приймають листи від українських дітей з побажаннями на свято. Зокрема, це діти, які живуть у складних життєвих умовах, з багатодітних сімей та потребують особливої уваги.

– Це була чудова та сучасна співпраця. Ці листи ми відправили на спеціальний форум «Легенда Поділля». Благодійники розкидають ці листи по всьому світу, і кожна людина може обрати лист і стати для дитини Святим Миколаєм. Одна з історій: подзвонила жінка та каже: «Мене догнала моя карма. Син у 30 років купив собі робота та сказав нам, що він хотів його все життя. Але ми не купували йому цей подарунок. І от я бачу лист від дитини, яка просить робота. Я одразу зрозуміла, що маю стати для неї Святим Миколаєм». Інша історія – 15-річний юнак написав жартома листа, що хотів би ноутбук. У нього є молодший брат, і вони обидва з одного телефона навчаються онлайн. Незручно. І йому подарували ноутбук, хлопець стояв мовчки та не вірив своїм очам, що це правда, – розповідає про дитячі листи очільник Близнюківської громади Геннадій Король.

У Близнюках привітали зі Святим Миколаєм

Утім, існують і не такі дивовижні та веселі історії. Відкриваючи листа від дитини з громади, було викрито проблеми у сім'ї.

– Відкрили листа, де дитина просить в'язану шапку для себе, бо в мами немає грошей. Одразу дивимося, звідки лист та що за родина. Таким чином через благодійність ми бачимо, де недопрацювала соціальна служба, або відкриваємо для себе сім'ї, які мають проблеми з фінансами. Або ж були листи, де діти просять цукерки, бо давно їх не їли. Це не означає, що батьки погані. Зараз у багатьох існують проблеми, на жаль, про них мовчать, – зазначив селищний голова Близнюків.

Подарунки дітям Близнюківської громади

За словами Геннадія Короля, у громаді з’явилося багато охочих стати Святим Миколаєм для дітей з України. А для дітей з Близнюків виконавцями бажань стали не тільки жителі України, а й Греції, Німеччини, Польщі та Італії.

– Тепер малий Ярослав з Дмитрівки має планшет для навчання, у Карини з Квітневого є омріяний телефон, а у хлопців з багатодітної родини ромів – велосипеди. І це далеко не все. Їхнє щастя – результат зусиль сотні людей з усієї України, Греції, Німеччини та Італії. Можливо, саме ці подарунки змінять їхнє життя – і малий Артур, якому подарували такий бажаний телескоп, стане у майбутньому великим  ученим, – пишуть на сторінці Близнюківської громади.

Нагадаємо, очільник Близнюківської громади повернувся з фронту 6 грудня.  А також у Близнюківській громаді відновлюють послугу з реєстрації місця проживання та скоро відкриють "паспортний стіл". Раніше ми писали про захисника з Близнюків, який потрапив у російський полон.

Інші новини Близнюки та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.