У Богодухівській громаді сім’ї загиблих воїнів отримають 50 тисяч гривень: як та коли

Грошова допомога сім'ям військових / Фото: armyinform Грошова допомога сім'ям військових / Фото: armyinform

У Богодухівській громаді Харківщини триває комплексна Програма підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Богодухівську міську раду.

Протягом 2024-2025 у Богодухівській громаді сім’ї полеглих захисників зможуть отримати одноразову грошову допомогу у розмірі 50 тисяч гривень. Ці кошти призначені на облаштування поховання на кладовищах громади. Варто зазначити, до переліку можливих місць для поховання не входить Алея Героїв у Богодухові.

  • Прийом документів починається 4 березня 2024 року.

Що потрібно для отримання грошової допомоги?

Один із членів сім’ї загиблого або загиблої (дружина, чоловік, батько, мати, а в разі їх відсутності – один із повнолітніх дітей) подає до Управління «ЦНАП» Богодухівської міської ради у Богодухові такі документи:

  1. Заяву;
  2. Копію паспорта (для паспорта у вигляді книжки – 1 і 2 сторінки, а також сторінки з відміткою про місце реєстрації; для паспорта у вигляді пластикової картки типу ID-1 – копія паспорта з обох сторін та копія Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника);
  3. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової карти платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, – копію сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
  4. Копію посвідчення члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України або інших документів, що підтверджують факт загибелі/смерті учасника російсько-української війни;
  5. Копію документа, що підтверджує родинні стосунки;
  6. Довідку з реквізитами установи банку, де буде отримана грошова допомога.

Допомога перераховується на поточний особовий рахунок в установі банку на ім’я отримувача.

Нагадаємо, днями під час пресконференції у Києві президент вперше розповів про втрати з української сторони, майбутній наступ росії та попередив, що найближчі місяці для України будуть складними. 

Окрім того, у понеділок 26 лютого Володимир Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків. Йдеться, зокрема, про демобілізацію військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки у 2024 році. Під час дії воєнного стану їм буде надана можливість звільнитися у запас.

Автор: Анна Хливнюк