На окуповані території Харківщини можуть приїхати росЗМІ

19.05.2022 17:55 Борова
Про ситуацію у Борівській громаді Харківської області станом на 19 травня.

У Борівській громаді продовжує зосереджуватися велика кількість техніки та живої сили окупантів. Найбільша кількість ворога розташована у селах Борівщини, що знаходяться на перетині Харківської, Донецької та Луганської областей. У Гороховатці окупанти намагаються побудувати переправу через Оскіл. Про це повідомили у селищній раді. 

Хоча бойові дії на території громади не ведуться, але окупантам періодично “прилітає” від ЗСУ. “Керівництво” громади продовжує розповсюджувати серед населення фейки. Зокрема, розповідають, що Борівщина вже є частиною лнр чи бєлгородської області рф. Натомість під керуванням окупантів у лікарнях відчувається гостра нестача ліків. Особливо не вистачає інсуліну, росіяни не забезпечують потреби населення та не пускають гумконвої.

Пропагандистська інформація щодня набирає обертів. 18 травня у провідних росЗМІ з'явились повідомлення нібито у Боровій українські військові насильно утримують мирних мешканців, жінок та дітей у підвалах школи та дитячого садка. Нагадаємо, Борівська громада знаходиться під тимчасовою окупацією з 13 квітня. А у приміщенях дитсадка та школи розміщуються військові зс рф.

– Показово, що перед випуском своєї дезінформації окупанти наказали працівникам цих закладів прибрати там і навести лад. Сьогодні ж з’явилася інформація, що в росії анонсують великий прес-тур для російських журналістів на окуповані території Харківської, Херсонської та Запорізької областей, – ідеться у повідомленні селищної ради.

Нагадаємо, російські військові роблять усе, аби мінімізувати опір мешканців та побудувати лояльне ставлення до себе.

Автор: Анастасія Хушану