У Боровій почали виплачувати допомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

26.04.2023 17:57 Борова

ПриватБанк розпочав виплату грошової допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста жителям Борівської громади Харківської області у зв’язку з пораненнями, загибеллю рідних чи руйнуванням житла.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Борівської селищної ради.

Деякі жителі Борівської громади, які у листопаді 2022 року подавали заяви на отримання фінансової допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста у зв’язку з отриманням поранення, загибеллю рідних чи руйнуванням житла внаслідок бойових дій, спричинених російською агресією, днями отримали смс-повідомлення про зарахування грошової допомоги (на фото).

Борова, смс про отримання допомоги від Червоного Хреста

Відсьогодні ці кошти можна отримати у борівському відділенні ПриватБанку. Тим громадянам, кому надійшло таке смс-повідомлення, для отримання коштів необхідно звернутися до спеціаліста ПриватБанку.

Для ідентифікації особи при собі мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.  

Нагадаємо, після тривалої перерви розпочинає працювати відділення Ощадбанку в селищі Борова.

Нагадаємо також, що у селищі Борова відповідно до програми «Доступні ліки» за рецептом сімейного лікаря можна отримати ліки безкоштовно або зі значною знижкою.

Нещодавно ми писали, як волонтери встановили спеціальні годівнички для безпритульних тварин у селищах Борова та Ківшарівка Харківської області.

Головні новини  Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.