У селищі Борова учні отримають планшети для навчання

24.03.2023 17:53 Борова
Фото: Борівська селищна рада Фото: Борівська селищна рада

Школам Борівської громади Харківської області Благодійна організація Ukraine House DC Foundation у співпраці з Департаментом науки і освіти ХОВА передала 66 планшетів Samsung. 

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Борівської селищної ради.

Ці гаджети призначені для дистанційного навчання школярів нашої громади, які не мають можливості навчатися онлайн через відсутність власних технічних засобів.

«Усі планшети прийняті на баланс загальноосвітніх закладів громади та передані в користування дітям, які того найбільше потребують. Після завершення навчального року користувачі повинні будуть повернути видані гаджети у школу, як підручники. На наступний навчальний рік вони так само видаватимуться дітям, які того потребуватимуть», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, зараз у Борівській громаді дистанційно працює 6 загальноосвітніх шкіл та одна філія. Так у дистанційному режимі навчається 1169 школярів, а навчальний процес забезпечують 125 педагогічних працівників.

Раніше ми писали, що у Центрі надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області знову доступна послуга реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.

Більше новин Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко