Усім мешканцям Борівської громади відновили газопостачання

07.04.2023 12:21 Борова
Пошкоджена газова труба у Богуславці Борівської громади Пошкоджена газова труба у Богуславці Борівської громади

Цього тижня фахівці відновили газопостачання всім мешканцям Борівської громади Харківської області, які залишилися без енергоносія внаслідок недавніх обстрілів.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківгазу.

Цього тижня спеціалісти Харківгазу провели ремонтні роботи у Борівській, Ізюмській, Чкаловській, Балаклійській, Циркунівській, Липецькій, Печенізькій, Савинській та Вільхівській громадах. За повідомленням газівників, найбільша кількість будинків, що залишилися без газопостачання, знаходяться в Ізюмській, Вільхівській та Чкаловській громадах – близько 5 500 осіб.

У Борівській громаді фахівці змогли відновити доступ до газу всім споживачам.

Також унаслідок чергового артилерійського обстрілу з боку військових російської федерації постраждала газова інфраструктура Куп’янської громади.

– У результаті бойових дій було пошкоджено розподільний надземний  газопровід. Аварійно-диспетчерська бригада негайно виїхала на місце події та розпочала проведення відновлювальних робіт без припинення газопостачання споживачам, – повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, що у місті Куп’янськ Харківської області російські окупанти обстріляли багатоквартирний будинок, унаслідок чого без газу залишилися близько 100 родин. Однак протягом одного дня фахівці повернули газопостачання людям.

Також у Куп’янському, Мереф’янському та Чугуївському відділеннях АТ «Харківгаз» на час проведення ремонтних робіт не працюватиме номер «104» для прийому аварійних заявок споживачів. Натомість газівники надали альтернативні контакти, за якими споживачі деяких громад Харківської області можуть звертатися.

У Балаклійській, Савинській та Донецькій громадах Харківської області відновили газопостачання для 95 % мешканців, які повернулися до регіону. Наразі тривають роботи з підключення домоволодінь у декількох населених пунктах.

Автор: Олександр Манченко

Теги: