Як «руки взаємодопомоги» допомогли волонтерам з Циркунів отримати бронежилети

06.08.2022 14:14 Циркуни
На фото голова Циркунівської сільської ради Микола Сікаленко На фото голова Циркунівської сільської ради Микола Сікаленко

Група волонтерів, які мешкають у селі Циркуни, що в Харківській області, завдяки «рукам взаємодопомоги», які охоплюють всю Україну, отримала бронежилети. Завдяки їм вони зможуть значно підвищити рівень своєї безпеки під час доставляння гуманітарної допомоги мешканцям громади.

Нагадаємо, усього тиждень тому «Слобідський край» написав про групу з восьми волонтерів з села Циркуни, які залишилися, попри щоденні обстріли, та які потребують касок і бронежилетів. Уже через 7 хвилин після того, як новина з’явилася на нашому телеграм-каналі, нам зателефонував харківський спортивний журналіст Олексій Заржицький та запропонував скомунікувати зі Львівським оборонним кластером (ЛОК).

«Я довіряю вашому виданню і розумію, якщо ви пишете, що громаді треба – значить, їй справді треба», – прокоментував ситуацію Олексій.

Дівчата з ЛОК дуже швидко відреагували – і вже через два дні бронежилети були готові до відправки. Але, оскільки вантаж був занадто важким, Олексій попросив друзів у Федерації велосипедистів Харківської області звернутися до коллег Львівської обласної федерації велоспорту, представники якої й надали транспорт, завантажили та відправили груз".

«До речі, у мене ще був запасний варіант з лучниками, якби у велосипедистів не вийшло», – сміється Олексій.

Це вже четверта партія бронежилетів, яку завдяки Олексію відправляють на Харківщину – зокрема, волонтерам та представникам медіа. Так що бронежилети вже в громаді, і ми сподіваємося, що вони будуть корисними.

«Нам дуже потрібна амуніція, яка зможе збереги життя нашим волонтерам-добровольцям. Тому велика подяка усім причетним до цієї справи», – зазначив Циркунівський сільський голова Микола Сікаленко.

А «Слобідський край» продовжує вивчати потреби громад та намагається і надалі допомагати людям, які мешкають у нашій області.

Якщо у вашій громаді нестача чогось життєво необхідного, повідомляйте нас, будь ласка. А ми зробимо все можливе, щоб ті, хто може допомогти, дізналися про ваші потреби. Тому що ми віримо, що «руки взаємодопомоги», які зараз огорнули всю Україну, та ще й інші країни, можуть усе.