Циркуни чекають на світло: енергетики активно відновлюють мережу

11.12.2022 10:50 Циркуни
Жителям Циркунівської громади Харківської області пропонують звернутися до сільської військової адміністрації, якщо у них пошкоджений лічильник електроенергії.

Начальник Циркунівської сільської військової адміністрації Микола Сікаленко розповів медіа «Слобідський край», що таким чином йде відновлення абонентської бази та збирається інформація про пошкоджене обладнання у домогосподарствах. Відділення, яке обслуговувало Циркунівську громаду, було у Липцях, тож інформація втрачена.

– Уже почалася активна робота з відновлення електропостачання, але зробити треба дуже багато. Вся мережа лежить. Енергетики молодці, працюють на морозі, на вітрах, розтягують високовольтні лінії. Але в Циркунах виведено з ладу 14 трансформаторів, а у Руських Тишках – 8.  Це на сьогоднішній день, може з’ясуватися, що більше, – розповів Микола Сікаленко.

Нагадаємо, що в Циркунівській громаді жителі отримують будівельні матеріали та ремонтують пошкоджені будівлі. Вони намагаються відновити життя у своїх населених пунктах.

Усі новини Циркуни – читайте тут.

Автор: Марія Іващенко