У Циркунівській громаді пішов із життя останній ветеран Другої світової війни

07.02.2022 15:50 Циркуни

На 101-му році життя зупинилося серце почесного громадянина, останнього ветерана Другої світової війни села Циркуни Харківської області Івана Івановича Сушка.

Іван Сушко – ветеран Другої світової війни, нагороджений за бойові заслуги, мужність та героїзм орденами Червоної Зірки та Слави ІІІ ступеня. Народився чоловік 25 листопада 1921 року. Про його смерть Циркунівська сільська рада повідомила 7 лютого 2022 року.

Під час Другої світової війни Іван Сушко брав участь у танковій битві на Курській дузі (1943 року), від Харкова дійшов до Берліна.

Читайте також: Циркуни 110 років тому: події та надзвичайні пригоди в селі на сторінках харківської преси

Після війни Іван Сушко працював шофером та мотористом у колгоспі, а також дуже полюбляв музичну діяльність – співав у музичному колективі Циркунівського будинку культури. Єдина кохана жінка покинула світ більше 40 років тому.

Іван Іванович завжди був активним жителем громади, але останнім часом через стан здоров'я приймав гостей у себе вдома. Минулого року на його 100-річний ювілей завітали старший інспектор ВОС Ірина Надточій із музикантами – співали фронтові пісні. Свою улюблену пісню “Ніч яка місячна” Іван Сушко заспівав від початку і до кінця.