Відновлення світла у селі Гракове: що відомо

22.03.2023 11:21 Чкаловське

Село Гракове Чкаловської громади Харківської області майже рік живе без електропостачання. Це єдиний населений пункт громади, що залишається без світла.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, роботи з відновлення світла у селі Гракове ведуться на постійній основі.

– Там завжди працюють фахівці, наразі залишилося натягнути високовольтні лінії. Ті лінії, що йдуть вулицями, вже закінчили відновлювати, – сказав Сергій Котенко.

Роботи з відновлення електропостачання в село ускладнюються замінуваннями. Там, де мають працювати фахівці, чимала кількість вибухонебезпечних предметів. Прогнозів на відновлення світла не дають, утім Сергій Котенко наголосив, що роботи у цьому напрямку не зупиняються. Наразі у селі Гракове проживає приблизно 57 сімей.

Нагадаємо, схожа ситуація з відновленням світла наразі існує в селі Мосьпанове Малинівської громади. Раніше ми писали, що у Чкаловській громаді благодійна організація допоможе відновити приблизно 300 домівок. Також читайте, як Шевченківська та Чкаловська громади уникнули сміттєвої катастрофи.

Усі новини Чкаловське читайте на нашому сайті.