Коли у селі Мосьпанове планують відновити електропостачання

02.03.2023 09:22 Малинівка
Фото: charivne.info Фото: charivne.info
У селі Мосьпанове Малинівської громади Харківської області немає світла понад 10 місяців. Начальник селищної військової адміністрації Микола Семер‘янов розповів, коли в населеному пункті відновлять електропостачання.

Як передає медіа «Слобідський край», у Малинівській громаді до війни було 9 тисяч 600 жителів. Наразі в ТГ проживає 6 тисяч 230 мешканців, з них 1200 – це внутрішньо переміщені особи. За словами начальника селищної військової адміністрації Миколи Семер‘янова, місцеві зараз назад не повертаються. Тепло, газ і світло є у всіх населених пунктах ТГ, окрім села Мосьпанове.

– У Мосьпановому немає світла понад 10 місяців, роботи ведуться, є перспектива, що через місяць світло в цьому населеному пункті дадуть, – розповів медіа  «Слобідський край» Малинівський селищний голова. – Наразі в нас є автобусне сполучення з кожним населеним пунктом, а також і з Харковом, що дуже важливо для нашої ТГ. До Мосьпанового зараз автобус ходить раз на тиждень. Коли дамо світло і люди повернуться, транспорт пускатимемо частіше.

Також він назвав одну з найголовніших проблем ТГ на сьогодні.

– На території громади не працюють підприємства, це п’ять заводів, які потрапляли під обстріли. Вони не функціонують, бюджету немає, тому є проблема утримання апарату, є проблема планування на цей рік, – сказав Микола Семер‘янов.

Раніше ми писали, скільки будинків пошкоджено у Малинівській громаді. Також ми розповідали, в якому стані навчальні заклади Малинівської ТГ.

Автор: Савелій Мякушко