Завдяки саперам та безпілотнику ЗСУ села Гракове та Степове скоро будуть зі світлом

04.04.2023 16:22 Чкаловське

У Чугуївському районі Харківської області енергетики відновили 4 кілометри мережі, що дозволить найближчим часом заживити села Чкаловської селищної громади Гракове та Степове.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго», внаслідок бойових дій були пошкоджені високовольтна лінія та підстанція 35 кВ

Енергетичне обладнання залишалося знеструмленим з березня минулого року.

«У проведенні ремонтних робіт нам допомогли військові та сапери. Завдяки безпілотнику ЗСУ вдалося у короткий строк обстежити електричну мережу та виявити пошкоджені ділянки. Після чого сапери машиною для розмінування на дистанційному керуванні знешкодили вибухонебезпечні предмети під лінією електропередачі», – розповів начальник Харківського високовольтного району електричних мереж Олександр Ганус.  

Чкалівська громада Харківської області, відновлення електропостачання

Харківська область, Чкалівське. Харківобленерго відновлює мережу

Нагадаємо, село Гракове Чкаловської громади майже рік живе без електропостачання. Роботи з відновлення електропостачання в село ускладнюються замінуваннями. Там, де мають працювати фахівці, чимала кількість вибухонебезпечних предметів.

Раніше ми писали, що у Чкаловській громаді благодійна організація допоможе відновити приблизно 300 домівок. Також читайте, як Шевченківська та Чкаловська громади уникнули сміттєвої катастрофи.

Більше новин Чкаловське читайте на нашому сайті.