Чугуївська громада отримала допомогу для Пунктів Незламності: чого не вистачає

08.12.2022 17:50 Чугуїв

Чугуївська громада Харківської області облаштовує Пункти Незламності та пункти обігріву.

Як повідомила медіа “Слобідський край” начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, нещодавно для облаштування Пунктів Незламності у громаді було передано допомогу. Зокрема, ГО “Мирне небо” надала засоби гігієни, господарчі товари. 

– Наразі ми продовжуємо робити все, аби наші мешканці провели цю складну зиму у більш комфортних умовах. У громаді відкрито три Пункти Незламності, окрім цього, є пункти обігріву. Працюємо над тим, щоб у кожному мікрорайоні такі пункти були, – зауважує начальниця Чугуївської міської військової адміністрації.

Окрім того, на випадок знеструмлення мешканці Чугуєва можуть підзарядити гаджети у закладах Управління праці та соціального захисту, Чугуївському територіальному центрі та міському ЦНАПі. 

Чугуївська громада пункти обігріву

За словами Галини Мінаєвої, усі потреби для облаштування таких пунктів громада закриває своїми коштами та за допомогою міжнародних партнерів. Так, минулого тижня Пункти Незламності поповнили різноманітними повербанками, обігрівачами, а також постільною білизною, кухонним обладнанням, засобами гігієни та іншим. Утім, наразі не вистачає генераторів різної потужності. Якщо ви можете допомогти Чугуївській громаді генераторами – переходьте на цю сторінку. 

Пункти Незламності Чугуїв

Також цього тижня до Чугуївської громади доставили металопластикові вікна для помешкань, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів. Загалом було доставлено 3 тисячі 400 квадратних метрів віконної продукції, повідомляють у ХОВА. Зокрема, вікна передають і для будинку, який постраждав внаслідок ракетного влучання 1 грудня.

– За нашим зверненням з державного резервного фонду було надано близько 105 та з обласного бюджету – 60 мільйонів гривень, на які ми придбали високоякісну віконну продукцію, що відповідає новітнім вимогам, – розповів директор Департаменту ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА Сергій Магдисюк.

Нагадаємо, армія росії завдала ракетних ударів по Чугуївському району Харківської області ввечері 25 листопада. А також «Пункт незламності», розташований у Чугуївській школі № 7, вже прийняв перших відвідувачів.