Місто Чугуїв на кілька днів залишиться без води: коли саме

28.02.2023 10:56 Чугуїв
У місті Чугуїв Харківської області на два дні буде припинено водопостачання. Міська рада закликає місцевих жителів зробити запаси води. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську раду. 
 
З 1 березня, з 22:00 години, до 3 березня місто Чугуїв тимчасово залишиться без води. В цей період працівники водоканалу проводитимуть роботи з перепідключення абонентів по вулиці Мухіна. Відключення не стосуватимуться мікрорайонів Авіатор та Башкирівка.

«Ці роботи планові і проводяться згідно з проектом реконструкції водоводу Д=600мм у дві нитки від врізної камери магістрального водоводу Кочеток-Харків по вул. Мухіна до розподільчої камери на пров. Зачуговському. Велике прохання до мешканців зробити запас води. Водопостачання буде відновлене після завершення робіт. Підприємство приносить свої вибачення за тимчасові незручності», – йдеться у повідомленні.  

Раніше ми писали, що Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця. Крім того, нещодавно у самому Чугуєві комунальники отримали подарунки від міжнародної організації.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко