У Чугуєві відновлюють зруйновану окупантами багатоповерхівку

09.11.2022 16:41 Чугуїв
У житловому 9-поверховому будинку Чугуєва Харківської області, зруйнованому в результаті ворожого обстрілу в червні, ведуться відновлювальні роботи.

Як повідомляє місцевий канал «Новости Чугуева», в червні під час артобстрілу ворожий снаряд потрапив у середину дому, серйозно пошкодивши три квартири.  

Відновлення житла почалося за підтримки місцевої і обласної влади. ХОВА виділила кошти на проектно-кошторисну документацію та визначила підрядну організацію, а з бюджету Чугуївської громади на ремонт виділили 3 мільйони гривень.

Передбачається, що у будинку відновлять зовнішні стіни, міжповерхові перекриття, внутрішньоквартирні перегородки, балконні плити, систему опалення та електрику. І хоча робота ускладняється тим, що з пошкодженими конструкціями необхідно працювати вкрай обережно, підрядники обіцяють закінчити її за графіком – до 20 грудня.

Варто відзначити ще й те, що у вцілілій частині дому живуть люди, будинок підключений до опалення і всіх комунікацій.

Нагадаємо, фахівці Вовчанського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" відремонтували частину пошкодженого обладнання та заживили понад 500 споживачів сел. Старий Салтів Чугуївського району.