Обсяг робіт величезний: енергетики розповіли, коли Руська Лозова буде зі світлом

15.02.2023 13:12 Дергачі
Енергетики Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» працюють над відновленням електропостачання в селі Руська Лозова Харківської області.

Про це повідомили у пресслужбі АТ «Харківобленерго», передає «Слобідський край».

За словами начальника Дергачівського РЕМ Володимира Климчука, зараз енергетики демонтують розбите та ремонтують пошкоджене обладнання. Терміни виконання робіт назвати поки що важко через величезний обсяг робіт.

«Обсяг того, що треба зробити, – величезний. Через бойові дії тут майже повністю пошкоджено та подекуди просто знищено наше обладнання. Треба замінити понад 500 опор, відремонтувати високовольтну лінію 10 кВ, відновити електропідстанції, замінити трансформатори, «підняти» лінії 0,4 кВ у самому населеному пункті. Тут проходила лінія фронту. У таких районах відновлювати лінії найскладніше, бо відсоток пошкоджень сягає 80 % і більше. Саме така ситуація в Руській Лозовій», – розповів Володимир Климчук.

За його словами, до відновлювальних робіт залучені в тому числі і підрядні організації, адже ситуація з мережею в Руській Лозовій – одна з найскладніших у регіоні.

Харківська область, АТ «Харківобленерго», електропостачання, світло,

Нагадаємо, за минулий тиждень енергетики відновили постачання електроенергії у Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

Нагадаємо також, що з 22 січня почав курсувати приміський поїзд сполученням Харків – Нова Козача – Харків. Зупинки передбачені на станціях Південний пост, Північний пост, Пiдгородня, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка.

Також нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.