У селищі Старий Салтів та селі Шестакове розбито 90 % житла

15.02.2023 11:21 Старий Салтів
Найбільше від ворожих обстрілів постраждали селище Старий Салтів, села Федорівка та Шестакове Харківської області.

Про масштаби руйнувань у селищі Старий Салтів та інших населених пунктах громади розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” начальник Старосалтівської СВА Антон Палєй.

– Ті населені пункти, що знаходяться на іншому березі – Хотімля, Зарічне, Гонтарівка, там величезних пошкоджень немає. А от Старий Салтів, Шестакове, Федорівка – 90 % житлового фонду розбито, – каже начальник Старосалтівської СВА.

Наразі жителі Старого Салтова та інших населених пунктів громади можуть отримати будівельні матеріали від різних фондів. Утім, їх вистачає лише на незначний ремонт домівок.

– Матеріали, що нам надають – це не так багато, щоб відремонтувати будинок. Можна забити вікна, двері, підлатати дах. Але є такі пошкодження, де від будинку практично нічого не залишилося, – зазначив Антон Палєй.

За словами Антона Палєя, у громаді існує багато проблем, не пов'язаних з руйнуваннями від обстрілів. Так, у Старому Салтові немає комп'ютерів для роботи селищної ради, немає комунальної техніки, сміттєвоза тощо.

Якщо ви можете допомогти Старосалтівській громаді покрівельними матеріалами або будь-якими іншими будівельними матеріалами – звертайтеся на пошту [email protected]

Нагадаємо, Старосалтівська громада отримала 500 продуктових наборів та предметів першої необхідності. Раніше ми писали, що нижня частина селища Старий Салтів Харківської області повністю відрізана від газопостачання.  Також нагадаємо, що у селищі Старий Салтів відновили роботу ЦНАПу 

Головні новини Старий Салтів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.