Російські війська з реактивної артилерії обстріляли селище Козача Лопань

06.03.2023 15:02 Дергачі
Окупаційні війська здійснили масований обстріл селища Козача Лопань Харківської області з реактивної артилерії. Пошкоджено будівлю місцевого ліцею, а також до 10 приватних будинків та інфраструктуру. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

6 березня російські війська масовано обстріляли селище Козача Лопань Дергачівської громади з реактивної артилерії.

Через обстріли пошкоджено будівлю місцевого ліцею, до 10 приватних будинків, а також перебито газові та електричні комунікації в різних частинах селища.

За попередньою інформацією, поранених або загиблих немає.

– Вкотре закликаю вас дотримуватись правила двох стін, захистити вікна від ударної хвилі доступними способами, обладнати укриття у підвалах і погребах ваших приватних осель, подбати про якнайшвидший зручний доступ до них, – зазначає Вячеслав Задоренко.

Нагадаємо, енергетики відновили постачання електроенергії у селище Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

Нагадаємо також, що з 22 січня почав курсувати приміський поїзд сполученням Харків – Нова Козача – Харків. Зупинки передбачені на станціях Південний пост, Північний пост, Пiдгородня, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка. Крім того, нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті.