У Дергачах аграрії отримають перепустки для проведення польових робіт у комендантську годину

22.03.2023 18:19 Дергачі
Фото: AgroNews Фото: AgroNews

Керівники підприємств та установ агропромислового комплексу Дергачівської громади Харківської області можуть отримати перепустки для цілодобового пересування осіб та сільськогосподарської техніки без обмежень руху польовими шляхами, її роботи на полях Дергачівської громади, зокрема під час комендантської години.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Дергачівської міської ради.

Перепустки видаються Харківською обласною військовою адміністрацією за заявкою керівника підприємства з переліком осіб із зазначенням посади та обґрунтуванням необхідності отримання такої перепустки.

Надалі комендатура розглядає вашу заявку та приймає рішення про видачу чи відмову у видачі перепусток.

Ці заходи спрямовані на організацію безперервного циклу виробництва при проведенні комплексу весняно-польових робіт, проведенні заходів із вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції, а також продуктів харчування. 

Нагадаємо, у Дергачах міська влада домовилась з перевізником про збільшення кількості автобусних рейсів та скорочення інтервалів руху між населеним пунктом і обласним центром.

Фахівці Дергачівського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання у селі Лещенки, яке було знеструмлене ще у березні 2022 року.

Нагадаємо також, минулого Дергачівська громада отримала сім супутникових модемів Starlink. Вони встановлені в адмінбудівлях та локальних гуманітарних центрах старостатів, де забезпечують доступом до Інтернету місцевих мешканців.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко