Донецька громада придбала новий шкільний автобус

25.05.2023 12:21 Донець
Фото: Відділ освіти Донецької селищної ради Фото: Відділ освіти Донецької селищної ради

У Донецькій громаді Харківської області ключі від нового шкільного автобуса були вручені керівникові Пришибського ліцею Донецької громади Харківської області Олені Сосновій. 

Про це кореспондентці масмедіа «Слобідський край» розповіла Тетяна Шелест, начальник відділу освіти Донецької селищної ради.   

«Кошти на придбання транспортного засобу були виділені з місцевого бюджету. Загальна його вартість становить майже 3 млн грн. Автобус розрахований на 32 посадкові місця, відповідає вимогам безпечного і комфортного перевезення учнів та працівників закладів освіти», – сказала Тетяна Шелест.

Транспортний засіб, як і до повномасштабного вторгнення, буде задіяний на підвозі дітей з таких населених пунктів Пришибського старостинського округу, як селище Покровське та село Явірське, а також педагогів та вчителів із села Вербівка сусідньої Балаклійської громади.

«Віримо, що вже невдовзі наші діти будуть навчатися не в режимі онлайн, а сядуть за шкільні парти. Підготовка до цього щасливого моменту триває постійно: відбудовуємо наш навчальний заклад, який зазнав значних руйнувань, а тепер ще  й нового автобуса маємо. Його «попередник» був переданий на потреби ЗСУ», – прокоментувала подію директорка ліцею Олена Соснова.

Харківська область, селище Донець. Новий шкільний автобус для Пришибу

Нагадаємо, Пришибський старостинський округ, який входить до складу Донецької громади Харківської області, пів року перебував у зоні проведення активних бойових дій. Унаслідок обстрілів російських військ постраждало 80 % житлового фонду.

Ми вже писали, що в Донецькій громаді, на базі Андріївського ліцею № 1, відкрито перший в Ізюмському районі клас безпеки і розпочав свою роботу перший загін юних рятувальників. На перший урок «Єдиної безпеки» завітав особливий гість – Пес Патрон.

Більше новин Донець та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.