Перший загін юних рятувальників створено у Донецькій громаді (фото)

16.05.2023 12:21 Донець

У Донецькій громаді Харківської області на базі Андріївського ліцею № 1 розпочав свою роботу перший загін юних рятувальників.

Про це кореспондентці масмедіа «Слобідський край» розповіла Тетяна Шелест, начальник відділу освіти Донецької селищної ради.

«В умовах сьогодення кожен із нас герой на своєму фронті, кожен наближає Перемогу, як може. Зробити навколишній світ кращим і безпечнішим - спільна мета рятувальників і учасників руху юних пожежних-рятувальників, який швидко шириться не тільки Харківщиною, а й усією Україною» - сказала Тетяна Шелест.

Пожежі - умовні, вибухонебезпечні предмети - муляжі, але в дружині можна здобути досвід, щоб потім поділитися ним з іншими дітьми.

Юні пожежники вивчають пожежну справу; беруть участь у конкурсах на знання вмінь і навичок, які допомагають не тільки подолати наслідки надзвичайної події, а й попередити її; вікторинах на протипожежну тематику; розповсюджують пам’ятки про заходи пожежної безпеки серед учнівства та дорослого населення селища. 

Донецька громада, Харківська область. Загін юних рятувальників

Харківська область, Донецька ТГ. Загін юних рятувальників

Харківська область, Донецька ТГ, Андріївській ліцей №1. Загін юних рятувальників

Харківська область, Донецька громада. В Андріївському ліцеї створено загін юних рятувальників

Ми вже писали, що  у Донецькій громаді, на базі Андріївського ліцею № 1, відкрито перший в Ізюмському районі клас безпеки. 

Нагадаємо також, що у трьох освітніх закладах Донецької громади Харківської області побудують стаціонарні укриття.

Загалом з початку війни від ворожих бомбардувань та обстрілів на території Донецької ТГ постраждали 4 освітніх заклади, один із них - Пришибський ліцей - потребує капітального ремонту.