Юний боксер з Донецької громади виборов перше місце на всеукраїнських змаганнях

09.12.2022 17:50 Донець
15-річний Олександр Звєрєв з Донецької громади посів перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з боксу під девізом «Хто ти майбутній олімпієць?».

Спортивні змагання проходили з 14 по 19 листопада в селищі Ворохта Івано-Франківської області. Як розповів медіа “Слобідський край” тренер Олександра та директор СК “Чемпіон” Сергій Штефан, це не перші змагання юного боксера. А займається боксом хлопець вже п'ять років та навіть є кандидатом у майстри спорту України. З переможним місцем хлопця привітав селищний голова Анатолій Наздрачов та вручив боксеру універсальну спортивну сумку.

Олександр Звєрєв з Донецької громади Харківської області

– Сашко виборов перше місце у ваговій категорії 46 кілограмів. Ми тренувалися протягом повномасштабної війни, і під час обстрілів, і під час відключення світла. Була поставлена велика ціль – участь в Олімпійських іграх. Тому працюємо, незважаючи ні на що, – розповідає директор СК "Чемпіон" Донецької селищної ради Сергій Штефан.

Сашко з Донецької громади з тренером Сергієм Штефаном

Сашко з тренером

Боксер з Донецької громади на Всеукраїнських змаганнях

За словами Сергія Штефана, спорт у Донецькій громаді продовжує розвиватися та набирає обертів особливо останнім часом. Наразі менші вихованці спортивних закладів займаються в дистанційному режимі. А старші приходять на заняття та тренування.

– Дуже важко тренуватися з дітьми під час постійних відключень світла. Тільки нещодавно до нас перестали прилітати, так скажімо, “сюрпризи” від окупантів.  А зараз ми потихеньку все відновлюємо. Дай Бог, що все буде добре і скоріше закінчиться війна. Зі старшими дітьми простіше швидко реагувати на надзвичайні ситуації. Ми відпрацювали всі дії, що робити при повітряній тривозі, при відключеннях світла, куди треба ховатися. А маленькі спортсмени поки залишаються вдома та надсилають різноманітні фото/відеозвіти про свої тренування, – ділиться директор СК “Чемпіон” Сергій Штефан.

Нагадаємо, Донецька громада на фестивалі вуличної їжі зібрала понад 170 тисяч гривень на ЗСУ. Раніше у Донецькій громаді продовжили маршрут соціального автобуса, а жителям пошкоджених домівок видаватимуть одноразову грошову допомогу від селищної ради. Донець новини дивіться тут.

Автор: Анастасія Хушану