У Донецькій громаді продовжили маршрут соціального автобуса. Розклад

30.11.2022 16:11 Донець
Донецька громада Харківської області змінила графік соціального автобуса та збільшила його маршрут.

З 30 листопада у Донецькій громаді змінено розклад безплатного соціального автобуса, який запустили 15 листопада. 

– Зараз ми маршрут соціального автобуса робимо довшим на три-чотири кілометри. Це робиться для того, аби охопити всю довжину селища Андріївка. Надалі, звичайно, плануємо пускати й інші автобуси, наприклад, на Балаклію. Але поки що про це говорити зарано, – розповів "Слобідському краю" Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов.

Розклад руху соціального автоубусу Донецької громади

Розклад руху соціального автоубусу Донецької громади

Раніше очільник Донецької громади зауважив, що пускати електрички у громаду поки не є безпечним рішенням. Територія біля зупинки електричних поїздів всипана вибухонебезпечними предметами, що становить потенційну загрозу життю місцевих мешканців. 

Наразі в Донецькій ОТГ оснащують Пункти Незламності, Анатолій Наздрачов каже, що в цьому питанні громада потребує підтримки. Як допомогти Донецькій громаді, дивіться тут.

– Не вистачає хоча б двох-трьох генераторів, хоча розумію, що такі речі наразі потрібні всім. Було б дуже добре отримати два-три електроводонагрівачі десь на 80-100 літрів. Їх ми б установили у Пунктах Незламності в громаді, щоб жінки з дітьми могли прийняти душ. Річ у тому, що у постанові Кабміну генератори проходять, а от про водонагрівачі не йдеться. Був би дуже вдячний за таку допомогу, – зазначив очільник Донецької громади.

Нагадаємо, Донецька селищна рада надаватиме мешканцям пошкоджених будинків грошову допомогу в розмірі від 20 до 30 тисяч гривень. Раніше Донецька громада змогла значно зекономити електроенергію, під'єднавши гуртожиток з ВПО до централізованого опалення. Інші новини селища Донець можна дізнатися тут.

Автор: Анастасія Хушану