Власники пошкоджених домівок Донецької громади отримали пічки-буржуйки

24.03.2023 15:21 Донець
Наслідки обстрілів Пришибського старостинського округу. Джерело: Донецька селищна рада Наслідки обстрілів Пришибського старостинського округу. Джерело: Донецька селищна рада

Донецька громада Харківської області отримала допомогу у вигляді генераторів та пічок-буржуйок.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Донецьку селищну раду. Отриману допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності громада розподілила між комунальними установами та місцевими жителями. Так 18 пічок-буржуйок отримали власники домівок Пришибського старостинського округу, які мають III ступінь руйнувань. 

Донець

Бензинові генератори передали чотирьом амбулаторіям загальної практики – сімейної медицини та трьом фельдшерсько-акушерським пунктам. Також альтернативним джерелом електропостачання обладнали дитячі садочки селищ Донець та Андріївка, Донецький ліцей № 1 та Шебелинську гімназію.

– Генератори передані для забезпечення джерелами живлення Донецької дитячої музичної школи, бібліотек у селищі Донець та Андріївка, а також Пришибського та Шебелинського сільських клубів, де розташовані Пункти незламності, – зазначили у Донецькій селищній раді.

Окрім того, генератори отримали КЗ «Спортивний клуб «Чемпіон» та відділ соціального захисту населення Донецької селищної ради.

Нагадаємо, у селищі Донець провели благодійні спортивні турніри на підтримку ЗСУ. 

Раніше ми писали, що юний боксер з Донецької громади виборов перше місце на всеукраїнських змаганнях. Також нагадаємо, Донецька громада на фестивалі вуличної їжі зібрала понад 170 тисяч гривень на ЗСУ.

Усі новини Донець та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану