Безкоштовна вакцинація, вікторина та мегарозмальовка: Всесвітній тиждень імунізації у Харкові

26.04.2023 11:51 Харків

У Харкові з нагоди Всесвітнього тижня імунізації з 27 по 30 квітня відбуватимуться інтерактивні заходи, які нагадають дорослим про важливість профілактичних щеплень, а дітям розкажуть, як саме вакцини вчать організм захищатися від інфекцій.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на організаторів, на заході можна буде безкоштовно вакцинуватися від небезпечних хвороб дітям та дорослим.

Щеплення здійснюватимуть медики вакцинальних бригад нашого міста за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Також у програмі пізнавальна вікторина про здоров’я та його захист, мегарозмальовка, яскрава фотозона і подарунки для всіх.

Вакцинальні бригади МОЗ працюватимуть з 27 по 30 квітня з 12:00 до 17:00 на площі Привокзальній, 1. 

27 та 28 квітня організатори запрошують вакцинуватися організовані шкільні колективи. 29 та 30 квітня зробити щеплення зможуть усі охочі.

«Зверніть увагу, що зробити щеплення малечі можна лише за наявності свідоцтва про народження та посвідчення особи одного із батьків або опікуна», – підкреслюють організатори заходів. 

Цікаві активності, але без можливості вакцинуватися, будуть щодня проходити біля станцій метро «Метробудівників», «Героїв Праці», «23 Серпня» та «Перемоги» з 14:00.

Нагадаємо, під час війни ризик поширення інфекційних хвороб значно зростає. Війна супроводжується великими скупченнями людей у прихистках, обмеженим доступом до базової гігієни та іноді медицини. В таких умовах захворювання поширюються швидше, тому, як ніколи, важливо захистити себе та дітей і вакцинуватись.

Нагадаємо також, що наприкінці минулого року на деокупованих територіях Харківської області відновили вакцинацію проти поліомієліту, кору, дифтерії.

До речі, у Харкові з 17 по 23 квітня на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли 1487 осіб, з них 34% - діти.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко