Дерусифікація у Харкові: один із супермаркетів змінив назву

09.02.2023 19:21 Харків
У Харкові мережа супермаркетів «Восторг» влітку 2022 року змінила російськомовну назву.

Про це медіа «Слобідський край» розповіли у пресслужбі Всеукраїнського сервісу доставки Zakaz.ua.

За словами генеральної директорки мережі Світлани Колесник, рішення про ребрендинг прийняли після початку повномасштабної війни.

«Серед нас є ті, хто чекає близьких та рідних з війни, є ті, хто залишився без домівки, є ті, хто зазнав болючих втрат. Наш супермаркет постраждав від російської ракети. Ми всі щодня докладаємо надлюдських зусиль, щоб триматися та працювати… Тож ми не хочемо і не можемо й надалі мати російськомовну назву «Восторг». Війна змінила долю кожного, і наш супермаркет теж мав змінитися», — каже Світлана Колесник.

За її словами, нове ім’я мережі обрано на честь рідного міста — Харків.

«Наше нове ім’я — про рідне місто, незламність харків’ян та любов до кожного з вас! Харків — у нашому серці, Місто нашої любові! Відтепер ми — «Харків супермаркет»!», — зазначила Світлана Колесник. 

Відтепер на сайті доставки Zakaz.ua з’явилася онлайн-вітрина супермаркету «Харків».

Нагадаємо, у випадку тривалого відключення електроенергії у Харкові працюють 946 продовольчих магазинів, 91 магазин непродовольчих товарів, 199 аптек, 74 АЗС, 11 ветеринарних клінік та 26 зоомагазинів.

У Харкові відсутній дефіцит на продукти, питну воду та гігієнічні засоби. В місті повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі, працюють близько 390 аптек та 45 ринків із 53. Загалом роботу відновили близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.