Харківська область отримала будівельні матеріали на відновлення житлових будинків

08.02.2023 11:37 Харків
Харківська область отримала від БО «Центр волонтерства та захисту» 42 тонни будівельних матеріалів та сумішей.

Про це повідомили у пресслужбі ХОВА, передає «Слобідський край».

Отримані будівельні матеріали розподілять між громадами, які найсильніше постраждали від ворожих обстрілів.

«Розподілили отриману допомогу між Харківським, Богодухівським, Чугуївським, Ізюмським, Куп’янським районами та містом Харків. У такий спосіб ми плануємо відновити постраждалі від обстрілів приватні та багатоповерхові будинки», – розповів заступник начальника ХОВА Михайло Харнам.

Загалом БО «Центр волонтерства та захисту» надіслав у Харків більш ніж 1100 мішків будівельних сумішей та понад 700 штук гідроізоляційної плівки для покрівлі даху.

«Цього разу ми передали шпаклівку, клей, цемент та інші необхідні наразі матеріали для відновлення будинків жителів області. Наша співпраця налагоджена з Харківською ОВА з перших днів повномасштабного вторгнення. Тож коли у нас з’явилася можливість придбати будматеріали і суміші, то ми відразу вирішили спрямувати допомогу на Харківщину», – сказала представниця організації Вероніка Затула.

Харків. Будматеріали та суміші надійшли від БО «Центр Волонтерства та Захисту»

Нагадаємо, вчора, 7 лютого, Харківська область отримала 11 автобусів Iveco Irisbus Crossway від уряду Естонії. Їх передадуть у громади, які найбільше постраждали від наслідків російської агресії.

Нещодавно Іспанія передала Харківській області 14 генераторів, які розподілять між лікарнями, Пунктами Незламності та інфраструктурними об’єктами в громадах області. 

Також нещодавно Харківська область отримала 9 генераторів від Німеччини  потужністю від 440 кВт до 1000 кВт.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.