На яких ділянках окружної дороги в Харкові йдуть роботи. Фото

25.06.2021 12:03 Харків
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
На окружній дорозі в Харкові вже відфрезерували понад 46 кілометрів старого покриття.

Як повідомляє «Укравтодор», ремонтні роботи ведуться з березня на 58 кілометрах за маршрутом «Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка». Ремонт проводиться в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Уже влаштували асфальтобетонне покриття у вирівнювальному шарі на 40,6 км окружної дороги, із них – з використанням георешітки в асфальтобетоні 23,8 км.

– Наразі на ділянці дороги М-03 «Київ – Харків – Довжанський», яка входить до складу окружної, підрядники влаштовують вирівнювальний шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на ділянці від перехрестя на Старий Салтів до перехрестя на Циркуни км 507 – км 509, – зазначають в «Укравтодорі».

Також укладають асфальт на основному проїзді, по правому пікетажному боці від км 514 до ринку 1-й км. Продовжуються роботи з влаштування шарів дорожнього одягу на додаткових перехідно-швидкісних смугах км 488 і км 503.

Окрім цього, на відтинку М-03-03 «Під′їзд до аеропорту "Харків"» влаштовують вирівнювальний шар біля повороту до селища Безлюдівка. Підрядники роблять лотки в межах Роганського житлового масиву.

Читайте також: У Безлюдівці розпочали ремонтувати дорогу. Фото

Паралельно працюють на додаткових перехідно-швидкісних смугах, видаляють чагарники, встановлюють борти, демонтують старе бар’єрне огородження.

«Укравтодор» звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, адже при знятті старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону утворюються тимчасові технологічні стики. У місцях проведення робіт рух транспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі.

Довідка. Окружна дорога складається з відрізків 5 державних доріг загальною протяжністю 82 км:

- М-03 «Київ – Харків – Довжанський»,

- М-18 «Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта»,

- Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка»,

- 2 під’їзди до аеропорту «Харків» з боку Довжанського та Києва.

Географічно ділянки ремонту охоплюють північно-західну, північну, північно-східну та південно-східні частини окружної дороги. Ремонт частини, що залишилася, – перспектива майбутніх років.