На Північній Салтівці відновили ще один автобусний маршрут

21.04.2023 15:19 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків з 21 квітня почав курсувати пасажирський автобус № 48е «Автостанція «Героїв Праці» – вулиця Дружби Народів (Північна-5)».

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Автобус № 48е курсує так: автостанція «Героїв Праці» – вулиця Академіка Павлова – вулиця Леся Сердюка – вулиця Дружби Народів (Північна-5).

У Департаменті інфраструктури розповіли, що відновлення маршурту пов’язано з необхідністю забезпечення пасажирських перевезень мешканців Північної Салтівки.

Нагадаємо, архітекторам та студентам пропонують взяти участь у конкурсі з відновлення Північної Салтівки у Харкові. За найкращий проєкт заплатять 10 тисяч доларів.

У березні на Північній Салтівці відновив роботу супермаркет. Також у січні ми розповідали, як виглядає Північна Салтівка.  

Зараз Північна Салтівка повертається до життя. Вже влітку 2022 року на Салтівці відновили рух трамваї, які курсували до станції метро «Героїв Праці». Наприкінці лютого 2023 року відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

26 січня Харківська міська рада повідомила, що комунальники завершили ремонт усіх магістральних водопроводів, що були пошкоджені російськими обстрілами на Північній Салтівці. 

Більше головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко