На Салтівці ремонтують трамвайні колії: як зміниться рух трамваїв

02.03.2023 17:25 Харків
У Харкові рух трамваїв на вулиці Академіка Павлова, на ділянці від провулка Салтівського до вулиці Героїв Праці, буде припинений з 9:00 до 15:00 3 та 6 березня.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Департамент інфраструктури, це пов’язано з ремонтом трамвайної колії.

У цей час трамваї курсуватимуть так:

№ 16, 16А: розворотне коло «Салтівське» – пр. Тракторобудівників – вул. Героїв Праці – вул. Шевченка – вул. Мойсеївська – вул. Віринська – в’їзд Семиградський – вул. Академіка Павлова – пр. Героїв Харкова – вул. Кошкіна – вул. Плеханівська – парк Машинобудівників;

№ 27: розворотне коло «Салтівське» – пр. Тракторобудівників – вул. Героїв Праці – вул. Шевченка – вул. Мойсеївська – вул. Віринська – в’їзд Семиградський – вул. Академіка Павлова – пр. Героїв Харкова – пл. Захисників України – вул. Молочна – вул. Гольдбергівська – вул. Москалівська – розворотне коло «Новожанове».

Нагадаємо, у Харкові рух тролейбусів та автобусів на вулиці Амурській і розворотному колі «Станція метро «Академіка Барабашова» буде відновлений у п'ятницю, 3 березня.

У Харкові відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

Нагадаємо також, що харків’яни, у квартирах яких установлені лічильники води, оплачують нараховане, усі інші мають звернутися до абонентного відділу свого району для перерахунку.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко