На Салтівці розбирають завали школи, яку минулого літа зруйнували окупанти (фото)

26.04.2023 14:49 Харків
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

У Харкові комунальники разом з рятувальниками розбирають завали будівлі загальноосвітньої школи № 17, зруйнованої загарбниками влітку минулого року. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ДСНС України в Харківській області.

25 квітня там працювали 4 одиниці техніки та 17 надзвичайників.

За допомогою важкої спецтехніки та спеціального аварійно-рятувального інструменту вони розбирають і демонтують залишки зруйнованих бетонних конструкцій будівлі.

Харків, Салтівка, 25 квітня 2023. Демонитаж зруйнованих конструкцій школи

Харків, 25 квітня 2023. На Салтівці розбирають завали школи

Харків, 25 квітня 2023. Розбирають завали школи №17

Нагадаємо, архітекторам та студентам пропонують взяти участь у конкурсі з відновлення Північної Салтівки у Харкові. За найкращий проєкт заплатять 10 тисяч доларів.

У березні на Північній Салтівці відновив роботу супермаркет. Також у січні ми розповідали, як виглядає Північна Салтівка.  

Зараз Північна Салтівка повертається до життя. Вже влітку 2022 року на Салтівці відновили рух трамваї, які курсували до станції метро «Героїв Праці». Наприкінці лютого 2023 року відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

26 січня Харківська міська рада повідомила, що комунальники завершили ремонт усіх магістральних водопроводів, що були пошкоджені російськими обстрілами на Північній Салтівці. 

Більше головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко