Найгірша ситуація в Україні: в якому стані харківські укриття та підвали

29.06.2023 11:50 Харків

З трьох видів укриттів, які є у Харкові, найгірша ситуація – з протирадіаційними. Загалом у Харкові найгірша ситуація в Україні зі сховищами. 

Усі укриття у підвальних приміщеннях у Харкові планують привести до ладу протягом місяця. По це в етері національного марафону сказав Харківський міський голова Ігор Терехов, повідомляє «Слобідський край» .

«У нас були перевірки, перевіряли всі укриття, всі підвальні приміщення, які повинні бути облаштовані для того, щоб захистити людей. Хочу сказати, що були дуже ретельні перевірки разом з ДСНС, поліцією, й за результатами перевірок я ухвалив кадрове рішення – був звільнений керівник, який відповідав за роботу з облаштування укриттів, підвальних приміщень. Керівнику відповідного департаменту була винесена догана», – розповідає Терехов.

Він зазначив, що наразі над приведенням укриттів та підвалів до відповідних норм працюють усі служби. Облаштовують також і укриття в школах, бо з 1 вересня у школах Харкова запровадять комбінований формат навчання.

«У нас найгірша ситуація серед міст держави, але я поставив завдання якомога раніше привести всі укриття, підвальні приміщення в належний стан», – сказав міський голова.

Для облаштування укриттів у підвалах виділені гроші з міського бюджету.

Нагадаємо, на Салтівці тимчасово припиняють рух деякі трамваї.

Нагадаємо, у місті Харків перевірити стан розгляду заяви на «єВідновлення» жителі зможуть у чат-боті «Харків – твій дім». Для цього необхідно перейти за посиланням і обрати в меню пункт «Перевірити стан заяви «єВідновлення».

Раніше ми писали, що у місті Харків комунальники завершили роботи з відновлення зовнішнього освітлення в Кітлярчиному Яру та в урбан-парку на вулиці Героїв Праці.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко

Теги: