У «Дії» розпочалося голосування за перейменування Південної залізниці

10.03.2023 12:12 Харків
Сьогодні в «Дії» стартувало нове опитування про нову назву Південної залізниці, яка також охоплює територію Харківської області. У голосуванні представлено чотири варіанти нової назви. Опитування триватиме з 10 до 17 березня.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Міністерство цифрової трансформації України.

Відсьогодні у додатку «Дія» стартувало нове опитування про зміну назви для Південної філії «Укрзалізниці», що охоплює території Харківської, Полтавської, Сумської, а також окремих районів Чернігівської та Луганської областей.

В опитуванні представлено чотири варіанти перейменування:

  • Харківська залізниця;
  • Слобожанська залізниця;
  • Слобідська залізниця;
  • Східна залізниця.

Голосування проходить з 10 до 17 березня в «Дії».

Для того, що віддати свій голос за нову назву, необхідно авторизуватися у застосунку, вибрати розділ «Послуги», перейти в «Опитування» та вибрати «Нова назва Південної залізниці».

Опитування в «Дії» реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури й «Укрзалізницею».

Нагадаємо, раніше в застосунку «Дія» проводилося опитування стосовно зміни назви Південно-Західної залізниці, яку перейменували на Центральну залізницю. Тоді до голосування долучилися 1,1 мільйона громадян України.

Нагадаємо, з 1 лютого Укрзалізниця запускає новий поїзд Львів — Харків. Квитки на поїзд уже доступні в застосунку, чат-боті, на booking.uz.gov.ua та в касах вокзалів.

З 2 лютого Укрзалізниця призначає приміські поїзди за маршрутами Краматорськ — Харків та Харків — Слов'янськ.

Нагадаємо також, що на Південному вокзалі у Харкові працюють спеціальні зони, де пасажири та місцеві жителі можуть зігрітися і зарядити гаджети. В облаштованих укриттях фахівці надають інформаційну та психологічну допомогу.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.